Akyurek Technology

Akyurek Technology Hakkında

Akyurek Technology; tohum eleme, temizleme ve işleme teknolojileri üretir. Ürettiğimiz tüm makineler değerli bakliyat ve tohum üreticilerinin kaliteli ürün elde etmesi içindir.

Akyurek Technology


42 Seneden beri; bakliyat, tohum ve yağlı tohum temizleme, eleme ve işleme teknolojileri sanayisi için makineler üretmekteyiz. Tükiye'deki yüksek pazar payımızın yanı sıra onlarca ülkeye ihracat gerçekleştirmekteyiz

Yüksek teknoloji kullanarak ürettiğimiz makineler her kapasitede tohum ve bakliyat temizleme, eleme ve ayıklama işlemlerini gerçekleştirebilir. Müşterilerimizin talebine göre bilgisayarlı veya mekanik olarak projelendirilebilir.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik özel teklifler hazırlıyoruz ve aklında soru işareti yaratan her türlü soru ve sorunları çözmek için uzman ekibimiz projelendirmeyi kusursuz yapmaktadır.

Akyurek Technolgy olarak ilk önceliğimiz müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Bu ilkemizi göz önüne alarak satış sonrasında da tesisinizin veya makinelerinizin eğitiminden bakımına kadar yanınızda yer almaya devam ediyoruz.